Domů>Před rekonstrukcí koupelny

Nevyhovuje vám již současné uspořádání vaší koupelny a chtěli byste do ní vnést nové prvky a doplňky, abyste se v ní cítili lépe? Pusťte se do její kompletní rekonstrukce a nechejte se inspirovat návrhy architektů. Podle nich již nebude problém rekonstrukci provést, na základně vizualizace budete přesně vědět, jaký vzhled bude vaše nová koupelna mít. Chcete využít služeb profesionálů, o ty, kteří dokončili uměleckou školu a teprve praxi získávají, zájem nemáte, protože jejich návrhy občas nebývají tak kvalitní, jak byste si představovali.

Vneste do něj své představy a návrhy

Špičkovou kvalitu za přijatelné ceny v Praze a jejím okolí nabízí společnost Rekonstrukce bytů Praha. Zabývá se rekonstrukcí bytů, bytových jader a interiérů a ke každému z klientů přistupuje individuálně a snaží se maximálně ušetřit jeho čas a peníze. Stejnou filozofii prosazuje společnost Rekonstrukce bytů Brno, která nabízí svoje služby pro klienty v Brně a okolí a s pražskou společností úzce spolupracuje.

Nejdůležitější částí celé rekonstrukce je první schůzka s klientem. Tu společnosti nabízejí zcela zdarma a jejím účelem je zjistit co nejvíce o představách a požadavcích klienta na plánovanou rekonstrukci. Odborník si vše pečlivě poměří a podle informací, které získá od klienta, může architekt vytvořit vizuální řešení. A pokud klient zavítá i do vzorkovny, může si vybrat materiály, sanitu a architektonický návrh doplnit o další detaily, které dřív nebral v úvahu. Zdarma je vyhotoven podrobný cenový položkový rozpočet, a pokud se klientovi líbí jak architektonický návrh, tak i předběžná cena, může dojít k vytvoření časového harmonogramu jednotlivých částí rekonstrukce a ke stanovení termínu dokončení rekonstrukce. Po jejím skončení je dílo předáno klientovi podpisem předávacího protokolu a na provedené práce poskytují obě společnosti záruku 36 měsíců.

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Planetachemie.cz

Samolepky na zeď promění daný prostor k nepoznání a dodají mu originalitu. Planetanábytku.cz - značkový nábytek se slevou až 30%. Výčepní zařízení do každé restaurace, nebo hospody. Pěkné koupelny do každého domu a bytu. Kupte si zahradní nábytek online. Luxusní holení pro opravdové muže.

Hliníkové slitiny

Hliníková slitina ENAW-5754 je odolná proti korozi, lehká a trvanlivá.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Faren HAVÁRIJNÍ ZÁSAHOVÁ SADA

Faren

Faren HAVÁRIJNÍ ZÁSAHOVÁ SADA

Cena: 3 467,00 Kč

koupit

Faren Brunox Epoxy konvertor rzi 5l

Faren

Faren Brunox Epoxy konvertor rzi 5l

Cena: 5 910,00 Kč

koupit

Faren ZINGASOLV ředidlo 1l

Faren

Faren ZINGASOLV ředidlo 1l

Cena: 390,00 Kč

koupit

Faren Brunox Turbo Sprej 100 ml

Faren

Faren Brunox Turbo Sprej 100 ml

Cena: 154,00 Kč

koupit

Faren Brunox Lubri-food 400 ml

Faren

Faren Brunox Lubri-food 400 ml

Cena: 388,00 Kč

koupit

Faren Brunox Turbo Sprej 500 ml

Faren

Faren Brunox Turbo Sprej 500 ml

Cena: 243,00 Kč

koupit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace