Domů>Menší opravy na vaší chalupě

Zakoupili jste si chalupu a vypadá z venku poměrně zachovale. Nebude třeba žádných výraznějších venkovních úprav, jen okna jsou zašlá, mají popraskaný lak a jedno z nich je prasklé. Potřebovaly by dostat nový kabát a chalupa pak bude vypadat jako z pohádky. Původní lak se bude muset napřed muset odstranit, vyměnit bude třeba prasklé sklo, pak se vše natře napřed základní barvou a teprve nakonec tou vrchní. Vy ale na takovou práci nemáte dostatek času, jen uvnitř chalupy je jí spousta a ani tu nestíháte tak, jak byste si představovali.

Doporučení nelžou a svoji práci dokáže odvádět velmi kvalitně

Soused má podobný typ oken, nechával si je také odborně ošetřit, a to od pracovníka společnosti Hodinový manžel Praha. Svoji práci odvedl pečlivě, svědomitě a neušpinil nic v okolí oken od barvy. Můžete se na něj obrátit s důvěrou, svěřit mu klíče od vaší chalupy, pracovník odvede dohodnutou činnost bez vaší přítomnosti a vy můžete být klidní, že na chalupě zůstane všechno na svém místě tak, jako když jste ji opouštěli. Navíc lze doobjednat službu čištění koberců Praha, pokud tedy máte koberce.

Pokud si u společnosti Hodinový manžel Praha objednáte další služby, můžete získat věrnostní slevy a když doporučíte její služby jinému zákazníkovi, čeká na vás další, minimálně desetiprocentní sleva. Za práce o víkendech a ve večerních hodinách si společnost neúčtuje žádné příplatky a pracovníci sami zakoupí materiál potřebný k provedení zakázky. Mohou používat i materiál zakoupený zákazníkem. Za materiál nemusí zákazník platit žádné zálohy, zaplatí až konečnou částku po skončení všech dohodnutých prací. Na práce provedené společností Hodinový manžel Praha získáváte záruku 24 měsíců. Navštivte internetové stránky společnosti a dozvíte se celou řadu zajímavých informací, zveřejněný je tu podrobný výčet všech služeb, základní ceník a důležité kontakty. Telefonní linka je zákazníkům k dispozici nonstop. Emailem dostanete odpověď během několika minut. 

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Planetachemie.cz

Samolepky na zeď promění daný prostor k nepoznání a dodají mu originalitu. Planetanábytku.cz - značkový nábytek se slevou až 30%. Výčepní zařízení do každé restaurace, nebo hospody. Pěkné koupelny do každého domu a bytu. Kupte si zahradní nábytek online. Luxusní holení pro opravdové muže.

Hliníkové slitiny

Hliníková slitina ENAW-5754 je odolná proti korozi, lehká a trvanlivá.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Faren HAVÁRIJNÍ ZÁSAHOVÁ SADA

Faren

Faren HAVÁRIJNÍ ZÁSAHOVÁ SADA

Cena: 3 467,00 Kč

koupit

Faren Brunox Epoxy konvertor rzi 5l

Faren

Faren Brunox Epoxy konvertor rzi 5l

Cena: 5 910,00 Kč

koupit

Faren Brunox Turbo Sprej 100 ml

Faren

Faren Brunox Turbo Sprej 100 ml

Cena: 154,00 Kč

koupit

Faren Brunox Lubri-food 400 ml

Faren

Faren Brunox Lubri-food 400 ml

Cena: 388,00 Kč

koupit

Faren Brunox Turbo Sprej 500 ml

Faren

Faren Brunox Turbo Sprej 500 ml

Cena: 243,00 Kč

koupit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace